Odložení zahájení činnosti kroužků

logo ddm

ODLOŽENÍ ZAHÁJENÍ ČINNOSTI ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ DDM - školní rok   2020/2021

nabídka zájmových kroužků - aktualizace od 1.10. 2020

přehled změn zahájení kroužků ke stažení

V letošním roce budou některé z kroužků z důvodu epidemiologické situace zahájeny později. Věnujte, prosím, pozornost následující tabulce.

KROUŽEK

VEDOUCÍ

DEN

ČAS, MÍSTO

AEROBIC

A. Obořilová

PÁ   02. 10. 2020

14.00 – tělocvična ZŠ - všichni

                                   rozdělení do skupin

ANGLIČTINA 1. třídy

             1. skupina

             2. skupina

             3. skupina

             4. skupina

R. Honsová

 

 

PO   19. 10. 2020

PO   19. 10. 2020

ÚT   20. 10. 2020

ÚT   20. 10. 2020

 

12.00 - klubovna DDM

13.00 - klubovna DDM

12.00 - klubovna DDM

13.00 - klubovna DDM

ANGLIČTINA 2. třídy

             1. skupina

             2. skupina

             3. skupina  

R. Gregorová

 

PO   19. 10.2020

PO   19. 10.2020

ÚT   20. 10.2020

 

12.50 – třída 2.B, ZŠ

13.50 – třída 2.B, ZŠ

12.50 – třída 2.B, ZŠ

 

BADMINTON

 

M. Bartušková

PO   19. 10. 2020 

15.00 - sportovní hala, od 2. – 7. ročníku

FLÉTNY

J. Janovská

ÚT   20. 10. 2020

16.00 ­- klubovna DDM

                                  rozdělení do skupin

 

FLORBAL

R. Zuda

V. Lávička

ÚT    20. 10. 2020

14.00 – sportovní hala, mladší žáci    

                                    rozdělení do skupin

15.00 – sportovní hala, starší žáci    

                                    rozdělení do skupin

GYMNASTIKA

T. Peterková

L. Pražská

ČT    01. 10. 2020

15.00 – tělocvična ZŠ – všichni

                                   rozdělení do skupin

INFORMATIKA HROU/

EKOABECEDA

R. Honsová

PÁ    02. 10. 2020

12.00 – klubovna DDM

                         pouze pro žáky 1. ročníků

JUDO

M. Hamták

R. Dvořák

J. Hable

 

září 2020

 

17.30 – Sokolský dům Třešť

JUMPING I.

D. Makovičková

 

PO    19. 10. 2020

 

 

16.30 – sál pohybové výchovy DDM,

                                             MŠ + 1. ročník

JUMPING II.

L. Novotná

PO    19. 10. 2020

15.30 – sál pohybové výchovy DDM,

                                                2. – 5. ročník

 

JUMPING III.

 

V. Tomanová

PO    19. 10. 2020

17.30 – sál pohybové výchovy DDM

                                                6. – 9. ročník

KERAMIKA I.

H. Dvořáková

E. Vávrová

PO    19. 10. 2020

 

14.00 – keramická dílna ZŠ

rozdělení do skupin, 1 skupina – 1x14 dní

 

KERAMIKA II.

M. Doležalová

ČT    01. 10. 2020

 

14.00 – keramická dílna ZŠ

2. – 4. ročník, poté pouze sudé týdny

 

KERAMIKA III.

       - předškoláci

M. Doležalová

ČT    01. 10. 2020

16.00 – keramická dílna ZŠ

                                       pouze sudé týdny

 

KONDIČNÍ CVIČENÍ

 

M. Vašata

PO    19. 10. 2020

14.00 – posilovna ZŠ

KOPANÁ

- mladší přípravka A

- mladší přípravka B

- starší přípravka

- mladší žáci

- starší žáci

- dorost

 

J. Hink

J. Štancl

J. Krejčí

J. Kříž

J. Gregor

M. Mareš

 

průběžné přihlašování dětí, bližší informace

 

(    775 903 106

(    776 700 200

 

 

 

hřiště TJ Slavoj

 

 

 

 

KOŠÍKOVÁ

 

T. Peterková

M. Pavlíčková

PO     19. 10. 2020

 

16.00 – tělocvična ZŠ, pro žáky 2. stupně

 

KYTARA

J. Šebesta

ÚT     20. 10. 2020

14.30 – jídelna – DDM, rozdělení do skupin

 

 

HRA NA KEYBOARD

 

V. Trávníček

PO      19. 10. 2020

od 16.00 – klubovna II., DDM

hodiny budou upřesněny na základě první informační schůzky

LEHKÁ ATLETIKA

J. Smetana

M. Korecký

PO      07. 09. 2020

14.30 – sportovní hala

                                 pro žáky od 1. ročníku

LODNÍ MODELÁŘI

L. Boček

D. Doležal

PÁ      23. 10. 2020

16.00 – dílna DDM

                                 pro žáky od 3. ročníku

MAŇÁSKOVÝ

L. Kovář

ST      21. 10. 2020

16.00 – Kulturní dům Třešť                                 (boční vchod),

         pro žáky I. a  II. stupně

MAŽORETKY

M. Chromá

J. Janovská

ÚT     20. 10. 2020

17.00 – sál pohybové výchovy DDM

                                                  obě skupiny

 

MÍČOVÉ HRY

 

L. Maryšková

ÚT     20. 10. 2020

15.00 – tělocvična ZŠ

                          pro žáky od 2. – 4. ročníku

ODBÍJENÁ

L. Vonka

 

ST      21. 10. 2020

 

18.30 – tělocvična ZŠ

                                       pro žáky II. stupně

 

ORIENTAČNÍ BĚH

 

H. Polednová

E. Kubešová

ÚT     20. 10. 2020

17.00 – tělocvična ZŠ

pro děti od 4 let/doprovod rodičů/až 18 let

 

POHYBOVÉ HRY

 

R. Honsová

ST      21. 10. 2020

13.00 – sál pohybové výchovy DDM

                                      pro žáky 1. ročníku

POVÍDÁLEK

- jazyková výchova   

  formou hry

M. Hamerníková

                  mladší

ST      21. 10. 2020

 

16.30 – klubovna DDM

                                              pro menší děti

PRAKTICKÁ DÍVKA

- zaměření na ruční    práce

S. Zelenková

PO      19. 10. 2020

15.00 – klubovna DDM

                                 pro žáky od 3. ročníku

 

MLADÝ VĚDÁTOR

 

obdoba PŘÍRODA HROU

J. Přechová

PÁ      02. 10. 2020

15.00 – učebna občanské nauky, ZŠ

                             pro žáky od 3. 6. ročníku

 

ROBOTIKA

 

Z. Lazárek

ST       21. 10. 2020

15.00 – klubovna II., DDM

                                 pro žáky od 3. ročníku

 

RYBÁŘSKÝ

 

M. Satrapa

SO       03. 10. 2020

RYB I. 8.00 – 10.00, KLÍNARKA

RYB II. 8.00 – 10.00 KOUPALIŠTĚ U    

                                   BERUNKY

 

ŘEZBÁŘSKÝ

 

P. Brychta

ČT     22. 10. 2020

16.00 – dílna DDM

                                 pro žaky od 3. ročníku

 

STREET DANCE

 

B. Zudová

ST     21. 10. 2020

17.00 – tělocvična ZŠ

                                       pro žáky II. stupně

TANEČNÍ I.

(3-4 roky)

S. Němcová

ST     21. 10. 2020

16.00 – sál pohybové výchovy DDM

TANEČNÍ II.

(5-7 let)

M. Hamerníková

                  mladší

ČT     22. 10. 2020

16.30 – sál pohybové výchovy DDM

TANEČNÍ III.

(2. - 5. ročník)

M. Hamerníková

                      mladší

ČT     22. 10. 2020

17.30 – sál pohybové výchovy DDM

 

VAŘENÍ

 

M. Hamerníková

PÁ    02. 10. 2020

13.00 – cvičná kuchyně 

                         pro žáky od 2. – 5. ročníku                                

 

VÝTVARNÝ

 

 

M. Hamerníková           

ČT    01. 10. 2020

13.00 - klubovna DDM

                         pro žáky od 1. – 5. ročníku

 

ZUMBA

 

D. Makovičková

ST    21. 10. 2020

17.00 – sál pohybové výchovy DDM

V rámci realizace dotačního programu Šablony II. se naše nabídka zájmových kroužků rozšiřuje o KLUBY, jejichž docházka je zdarma.

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI KLUBŮ - ve školním roce 2020/2021

 

 

KLUB

 

VEDOUCÍ

DEN

ČAS, MÍSTO

 

KLUB DESKOVÝCH HER I.

pro žáky 1. ročníku

 

ZDEŇKA   

          HINKOVÁ

PO 14. 09. 2020

13.00 – 14.30 hod

                     klubovna II., DDM

 

KLUB DESKOVÝCH HER II.

pro žáky 1. ročníku

 

ZDEŇKA

          HINKOVÁ

PO 14. 09. 2020

14.30 – 16.00 hod

                     klubovna II., DDM

 

KLUB MALÝCH ČTENÁŘŮ

pro žáky 1. ročníku

 

MONIKA

     PIVOŇKOVÁ

ST 16. 09. 2020

13.00 – 14.30 hod

                           klubovna DDM

 

LEGO KLUB I.,

pro žáky od 1. – 3. ročníku

 

LADISLAV

          ZAJÍČEK

ČT 17. 09. 2020

15.00 – 16.30 hod

                           klubovna DDM

 

LEGO KLUB II.,

pro žáky od 4. – 6. ročníku

 

DAVID

          POKORNÝ

ČT 17. 09. 2020

16.30 – 18.00 hod

                           klubovna DDM

KLUB KUTILŮ

pro žáky od 3. ročníku

 

PAVEL

          BRYCHTA

 

Út   15. 09. 2020

16.00 – 18.00 hod

                                  dílna DDM

KLUB TECHNIKŮ

pro žáky od 3. ročníku

 

ZBYNĚK

          LAZÁREK

 

ST  16. 09. 2020

16.00 – 17.30 hod

                     klubovna II., DDM

 

Štítky: