Zahájení činnosti zájmových kroužků

Seznam termínů zahájení kroužků ke stažení ve formátu pdf.

 

KROUŽEK

VEDOUCÍ

DEN, DATUM

ČAS, MÍSTO

AEROBIC

J.Hochmannová

M.Peterková

ÚT   03.10.

15,00 – tělocvična ZŠ

(začátečníci i pokročilí)

ANGLIČTINA 1.tř.

             1 skupina

             2 skupina

             3 skupina

A.Kubálková

 

 

PO   02.10.

PO   02.10.

ÚT   03.10.

 

12,00 – klubovna DDM

13,00 – klubovna DDM

13,00 – klubovna DDM

ANGLIČTINA 2.tř.

             1 skupina

             2 skupina

             3 skupina

             4 skupina

R.Gregorová

 

 

PO   02.10.

PO   02.10.

ÚT   03.10.

ÚT   03.10.

 

12,50 – třída 3.C

13,35 – třída 3.C

12,50 – třída 3.C

13,35 – třída 3.C

BADMINTON

M.Bartušková

L.Bakajová

PO   02.10.

15,00 – sportovní hala

DESKOVÉ HRY

E.Honzárková

ÚT   03.10.

15,00 – klubovna DDM

FLÉTNY

J.Janovská

ÚT   03.10.

16,30 – klubovna DDM

FLORBAL

R.Zuda

PO   02.10.

16,00 – sportovní hala

(mladší i starší)

GYMNASTIKA

J.Hochmannová

M.Peterková

ST    04.10.

15,00 – tělocvična ZŠ

(začátečníci i pokročilí)

INFORMATIKA

H.Švejdová

ÚT   03.10.

14,00 – učebna VT

JOGA

M.Smetanová

PO   02.10.

15,00 – sál DDM

JUDO začátečníci

M.Hamták

PO   02.10.

16,30 – Sokolský dům

JUDO pokročilí

R.Dvořák

PO   02.10.

18,00 – Sokolský dům

JUMPING I.

JUMPING II.

JUMPING III.

P.Štosová

PO   02.10.

PO   02.10.

PÁ   13.10.

15,30 – sál DDM

16,30 – sál DDM

16,30 – sál DDM

KERAMIKA I.

KERAMIKA II.

KERAMIKA III.

E.Vávrová

H.Dvořáková

PO   03.10.

ÚT   04.10.

ST    05.10.

14,00 – keramická dílna

14,00 – keramická dílna

14,00 – keramická dílna

KONDIČNÍ

CVIČENÍ

M.Vašata

PO   02.10.

14,00 – posilovna ZŠ

KOPANÁ

- mladší přípr. A

- mladší přípr. B

- mladší přípr. C

- starší přípravka

- mladší žáci

- starší žáci

- dorost

 

P.Kubala

J.Krejčí

M.Šebelová

P.Svoboda

J.Kříž

J.Gregor

Z.Derganz

 

ÚT   03.10.

ÚT   03.10.

ÚT   03.10.

ÚT   03.10.

PO   02.10.

PO   02.10.

PO   02.10.

 

16,30 – fotbalové hřiště

16,30 – fotbalové hřiště

17,00 – fotbalové hřiště

16,30 – fotbalové hřiště

16,30 – fotbalové hřiště

16,30 – fotbalové hřiště

16,30 – fotbalové hřiště

KOŠÍKOVÁ

V.Trnka

ST    04.10.

14,00 – tělocvična ZŠ

KYTARA

V.Jelínková

ÚT   03.10.

15,00 – klubovna DDM

LEHKÁ ATLETIKA

J.Smetana

M.Krausová

ÚT   03.10.

14,00 – sportovní hala

LODNÍ MODELÁŘI

L.Boček

D.Doležal

PÁ   06.10.

16,00 – dílna DDM

MAŇÁSKOVÝ

L.Kovář

ST    04.10.

16,00 – kulturní dům

                  (boční vchod)

MAŽORETKY

M.Chromá

J.Janovská

ÚT   03.10.

17,00 – sál DDM

                  (obě skupiny)

MERKUR

E.Honzárková

ST    04.10.

15,00 – klubovna DDM

MÍČOVÉ  HRY

E.Honzárková

PO   02.10.

13.30 – tělocvična ZŠ

ODBÍJENÁ

L.Vonka

ÚT   03.10.

15,30 – tělocvična ZŠ

ORIENTAČNÍ BĚH

H.Polednová

ÚT   03.10.

17,00 – hřiště Růžená

POHYBOVÉ HRY

E.Honzárková

ST    04.10.

13,00 – sál DDM

ROBOTIKA

Z.Lazárek

ST    04.10.

15,00 – klubovna DDM

RYBÁŘSKÝ

M.Satrapa

SO   07.10.

08,00 – třetí rybníček

směr hájovna –

u studánky pitné vody     

ŘEZBÁŘSKÝ

P.Brychta

ČT   05.10.

16,00 – dílna DDM

STOLNÍ TENIS

H.Švejdová

ČT   05.10.

14,00 – sál DDM

STREET DANCE

B.Karasová

ST   04.10.

17,00 – tělocvična ZŠ

TANEČNÍ

- 1 skup.(3-4roky)

- 2 skup.(5-7 let)

- 3 skup.(2.-5.tř.)

M.Germeková

 

 

 

ST   04.10.

ČT   05.10.

ČT   05.10.

 

16,30 – sál DDM

16,30 – sál DDM

17,30 – sál DDM

VAŘENÍ

M.Hamerníková

PÁ  06.10.

14,00 – cvičná kuchyně

(začátečníci i pokročilí)                                    

VÝTVARNÝ

M.Hamerníková

ČT   05.10.

13,00 – klubovna DDM

Štítky: