Kroužky 2020/2021

Nabídka zájmových útvarů pro školní rok 2020/2021

přihláška ke stažení

informovaný souhlas ke stažení

nabídka zájmových kroužků ke stažení

 

KROUŽEK

VEDOUCÍ

DEN

ČAS, MÍSTO

AEROBIC

A. Obořilová

PÁ 02. 10. 2020

14.00 – tělocvična ZŠ - všichni

 rozdělení do skupin

ANGLIČTINA 1. třídy

             1. skupina

             2. skupina

             3. skupina

             4. skupina

R. Honsová

 

 

PO 05. 10. 2020

PO 05. 10. 2020

ÚT 06. 10. 2020

ÚT 06. 10. 2020

 

12.00 - klubovna DDM

13.00 - klubovna DDM

12.00 - klubovna DDM

13.00 - klubovna DDM

ANGLIČTINA 2. třídy

             1. skupina

             2. skupina

             3. skupina  

R. Gregorová

 

PO 05. 10.2020

PO 05. 10.2020

ÚT 06. 10.2020

 

12.50 – třída 2.B, ZŠ

13.30 – třída 2.B, ZŠ

12.50 – třída 2.B, ZŠ

 

BADMINTON

 

M. Bartušková

PO 05. 10. 2020 

15.00 - sportovní hala, od 2. – 7. ročníku

FLÉTNY

J. Janovská

ÚT 06.  0. 2020

16.00 ­- klubovna DDM

  rozdělení do skupin

 

FLORBAL

R. Zuda

V. Lávička

ÚT 06. 10. 2020

14.00 - tělocvična ZŠ, mladší žáci  

rozdělení do skupin

15.00 – sportovní hala, starší žáci    

 rozdělení do skupin

GYMNASTIKA

T. Peterková

L. Pražská

ČT 01. 10. 2020

15.00 – tělocvična ZŠ – všichni

rozdělení do skupin

INFORMATIKA HROU/

EKOABECEDA

R. Honsová

PÁ 02. 10. 2020

12.00 – klubovna DDM

pouze pro žáky 1. ročníků

JUDO

M. Hamták

R. Dvořák

J. Hable

 

září 2020

 

17.30 – Sokolský dům Třešť

JUMPING I.

D. Makovičková

 

PO  05. 10. 2020

 

 

16.30 – sál pohybové výchovy DDM,

MŠ + 1. ročník

JUMPING II.

L. Novotná

PO  05. 10. 2020

15.30 – sál pohybové výchovy DDM,

 2. – 5. ročník

 

JUMPING III.

 

V. Tomanová

PO  05. 10. 2020

17.30 – sál pohybové výchovy DDM

6. – 9. ročník

KERAMIKA I.

H. Dvořáková

E. Vávrová

PO  05. 10. 2020

 

14.00 – keramická dílna ZŠ

rozdělení do skupin, 1 skupina – 1x14 dní

 

KERAMIKA II.

M. Doležalová

ČT  01. 10. 2020

 

14.00 – keramická dílna ZŠ

2. – 4. ročník, poté pouze sudé týdny

 

KERAMIKA III.

 - předškoláci

M. Doležalová

ČT  01. 10. 2020

16.00 – keramická dílna ZŠ

pouze sudé týdny

 

KONDIČNÍ CVIČENÍ

 

M. Vašata

PO 05. 10. 2020

14.00 – posilovna ZŠ

KOPANÁ

- mladší přípravka A

- mladší přípravka B

- starší přípravka

- mladší žáci

- starší žáci

- dorost

 

J. Hink

J. Štancl

J. Krejčí

J. Kříž

J. Gregor

M. Mareš

 

průběžné přihlašování dětí, bližší informace

 

775 903 106

776 700 200

 

 

 

hřiště TJ Slavoj

 

 

 

 

KOŠÍKOVÁ

 

T. Peterková

M. Pavlíčková

PO  05. 10. 2020

 

16.00 – tělocvična ZŠ, pro žáky 2. stupně

 

KYTARA

J. Šebesta

ÚT  06. 10. 2020

14.30 – jídelna – DDM, rozdělení do skupin

 

 

HRA NA KEYBOARD

 

V. Trávníček

PO 05. 10. 2020

od 16.00 – klubovna II., DDM

hodiny budou upřesněny na základě první informační schůzky

LEHKÁ ATLETIKA

J. Smetana

M. Korecký

PO 07. 09. 2020

14.30 – sportovní hala

                                 pro žáky od 1. ročníku

LETEČTÍ MODELÁŘI

J. Šebesta

ST 07. 10. 2020

15.00 – dílna DDM

LODNÍ MODELÁŘI

L. Boček

D. Doležal

PÁ  02. 10. 2020

16.00 – dílna DDM

pro žáky od 3. ročníku

MAŇÁSKOVÝ

L. Kovář

ST  07. 10. 2020

16.00 – Kulturní dům Třešť                                                                            

(boční vchod)

MAŽORETKY

M. Chromá

J. Janovská

ÚT 06. 10. 2020

17.00 – sál pohybové výchovy DDM

(obě skupiny)

 

MÍČOVÉ HRY

 

L. Maryšková

ÚT 06. 10. 2020

15.00 – tělocvična ZŠ

pro žáky od 2. – 4. ročníku

ODBÍJENÁ

L. Vonka

 

ST      07. 10. 2020

 

18.30 – tělocvična ZŠ

pro žáky II. stupně

 

ORIENTAČNÍ BĚH

 

H. Polednová

E. Kubešová

ÚT 06. 10. 2020

17.00 – tělocvična ZŠ

pro děti od 4 let/doprovod rodičů/až 18 let

 

POHYBOVÉ HRY

 

R. Honsová

ST  07. 10. 2020

13.00 – sál pohybové výchovy DDM

pro žáky 1. ročníku

POVÍDÁLEK

- jazyková výchova   

  formou hry

M. Hamerníková

                  mladší

ST  07. 10. 2020

 

16.30 – klubovna DDM

pro menší děti

PRAKTICKÁ DÍVKA

- zaměření na ruční    práce

S. Zelenková

PO  05. 10. 2020

15.00 – klubovna DDM

  pro žáky od 3. ročníku

 

MLADÝ VĚDÁTOR

 

obdoba PŘÍRODA HROU

J. Přechová

PÁ  02. 10. 2020

15.00 – učebna občanské nauky, ZŠ

 

ROBOTIKA

 

Z. Lazárek

ST 07. 10. 2020

15.00 – klubovna II., DDM

 pro žáky od 3. ročníku

 

RYBÁŘSKÝ

 

M. Satrapa

SO 03. 10. 2020

RYB I. 8.00 – 10.00, KLÍNARKA

RYB II. 8.00 – 10.00 KOUPALIŠTĚ U    

BERUNKY

 

ŘEZBÁŘSKÝ

 

P. Brychta

ČT 01. 10. 2020

16.00 – dílna DDM

pro žaky od 3. ročníku

 

STREET DANCE

 

B. Zudová

ST 07. 10. 2020

17.00 – tělocvična ZŠ (pro žáky II. stupně)

TANEČNÍ I.

(3-4 roky)

S. Němcová

ST 07 10. 2020

16.00 – sál pohybové výchovy DDM

TANEČNÍ II.

(5-7 let)

M. Hamerníková

mladší

ČT 01. 10. 2020

16.30 – sál pohybové výchovy DDM

TANEČNÍ III.

(2. - 5. ročník)

M. Hamerníková

                      mladší

ČT 01. 10. 2020

17.30 – sál pohybové výchovy DDM

 

VAŘENÍ

 

M. Hamerníková

PÁ 02. 10. 2020

13.00 – cvičná kuchyně  

            pro žáky od 2. - 5. ročníku                 

   

VÝTVARNÝ

 

 

 

M. Hamerníková         

ČT 01. 10. 2020

13.00 - klubovna DDM

 

ZUMBA

 

D. Makovičková

ST 07. 10. 2020

17.00 – sál pohybové výchovy DDM

plakátek ke stažení